ДОКУМЕНТИ

Пропонуємо вашій увазі документи, які стосуються нашого проекту реконструкції нежитлових приміщень та будівництву Апартготелю компанією ТОВ "Джей Ді-Хісторі".

 • Право власності. ТОВ "Джей Ді-Хісторі" на правах власності належать два нежитлових приміщення, які знаходяться за адресою: м. Львів, вул. В. Винниченка, 1.
  (Витяг1) (Витяг 2)
 • Технічний паспорт . Технічний паспорт нежитлових приміщень та планування поверху згідно із затвердженим проектом реконструкції.
  (Технічний паспорт)
 • Договір купівлі-продажу майнових прав. В даному Договорі передбачено передачу майнових прав на нерухоме майно, яке належить ТОВ "Джей Ді-Хісторі". Договором передбачені умови купівлі-продажу, передачі майна та розтермінуванні платежів.
  (Договір майнових прав)
 • Договір управління Апартаментами. Договором передбачені умови на яких здійснюється управління Апартаментами.
  (Договір управління)
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що, відповідно до існуючої проектної документації, наш об’єкт вже підключено до газопостачання, водопостачання та електромереж.
З іншими документами що до висновків комісій, експертиз та дозволів на реконструкцію нежитлових приміщень по вул. В. Винниченка, 1 у м. Львові, та з іншою проектною документацією можна ознайомитися в офісі ТОВ "Джей Ді-Хісторі".
phone